/Files/images/pas/809352043.gif

Виступ на методичну студію 22.12.2020

РАДА ВІТАТИ ВАС НА СТОРІНЦІ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ
Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».
Василь Сухомлинський

Любий друже!

Зазирни в шкільну бібліотеку і поринь у веселковий світ знань, розваг та фантазій. Тут ти знайдеш все, що тобі буде потрібно. Земля – просторова планета, де нікому не тісно. Цілий Всесвіт відкритий перед тобою. У книжках ти прочитаєш про рослини, птахів і звірів, про те, що є в небі, на землі і під землею, про досягнення науки й техніки, про життя твоїх однолітків і ще багато цікавого.Тож берися до читання, і нехай над тобою завжди сяє сонце мудрості і добра!

Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною. В.Сухомлинський

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

У нашій бібліотеці можна:
· взяти цікаву книгу;
· розповісти про книгу, яка сподобалась;
· взяти участь у конкурсах та заходах, які проводить бібліотека;
· підготувати доповідь, реферат;
· почитати журнали та енциклопедії.

Багато цікавого та корисного ми відкриваємо для себе, опинившись у світі книги. І мені хочеться побажати вам йти поряд з книгами, перечитувати їх, замислюватися про себе, вчинки інших, і тоді я думаю, ваше життя буде кращим та цікавішим.

Чекаю на вас у шкільній бібліотеці!

Кiлькiсть переглядiв: 1676